Firmast


Meie Lugu

Mulgimast on pereettevõte, mis hoiab alati kliendi vajadusi südames. Iga toode, mille me loome, kannab endas meie pühendumust. Meie väike perefirma on siin, et tagada teile parimad lipuvardad ja tarvikud ning iga ostuga võite olla kindlad, et toetate õiget asja.

Mulgimast on koostöös Nordmast Tootmisega uhked selle üle, et meie ettevõte asub Viljandimaal, Eestis. Meie toodame oma lipumastid siinsamas, oma väikeses kohalikus tehases. Meie konkurentsieeliseks on see, et kasutame lipumastide valmistamisel ainult Euroopa tipptootjate toorainet ja Rootsis valmistatud tippkvaliteediga lisatarvikuid. Tänu sellele on kogu meie kaup 100% Euroopast, kuid tootmine toimub 100% Eestis.

Valmistame uhkusega kvaliteetseid lipuvardasid, mis teenivad sind aastaid. Mulgimasti toodete eripära peitub meie südameasjas – kohalikus tootmises. Miks see on oluline?

Osta kohalikku tähendab toetada oma kogukonda ja luua kohalikke töökohti. Meie väike tehasepere on siin, et pakkuda sulle parimaid lipuvardaid, ja iga ost aitab meil jätkata oma teekonda.

Kohalike toodete valimine on ka keskkonna seisukohast oluline. Meie lipuvardad on valmistatud siinsamas Viljandimaal, vähendades transpordi ökoloogilist jalajälge. Me hoolime meie planeedist ja soovime aidata kaasa selle säilitamisele tulevastele põlvkondadele.

Mulgimasti lipuvarrastel on ühtlasi ka tõeline Euroopa kvaliteedimärk. Töötame koos Euroopa juhtivate ekspertidega, et tagada, et meie tooted vastaksid kõrgeimatele standarditele. See tähendab, et saad kindel olla, et iga ostatud lipuvarda on vastupidav ja vastab sinu ootustele.

Oleme tänulikud, et saame pakkuda sulle kvaliteetseid kohalikke tooteid, mis kannavad meie armastust Eesti lipukultuuri ja kogukonna vastu.

Vali Mulgimast ja toeta kohalikku!

Abistame ka aedade püstitamisel, sealhulgas aukude puurimisel ja betoneerimisel ning septikute paigaldamisel. Oleme valmis aitama teid igal sammul, et tagada teie lipumasti või valgustusposti paigaldus, hooldus või muu teenus parimal võimalikul viisil.

Mulgimast – mast maasse meiega!

Küsi hinnapakkumist